Evinizin Konforunda EEG Testi...

Evde EEG Çekimi

Mobil EEG; yani portable, yani taşınabilir, yani hastanın cihaza değil cihazın hastanın yanına gitmesi. Hastanın kendi evinde, her zaman ki konforunda EEG çekim hizmeti sağlıyoruz.

Bebek, çocuk veya yaşlı tüm yaş gruplarında hastaneye gitmekte zorlanan, farklı ortamlarda uyuyamayan, gece uykusuz kalmak istemeyenler için;
Uyku-Uyanıklık EEG,
Rutin EEG,
Gece 1 Saatlik
Gece 3 Saatlik EEG veya Tüm Gece EEG, çekimlerini, mobilize edilebilen en son teknoloji ürünü Dijital Videolu EEG cihazı ve uzman teknisyenler sayesinde bu uygulama hastanın evinde, alıştığı konforda ve mahremiyetini bozmadan uygulanabilmektedir.

Hastanın doğal uykusunda (ilaç vermeden), evinizde EEG çekim hizmetini sağlıyoruz.

Hastaya uygun olan gün ve zamanda uzman ekibimiz hastanın yanına giderek gerekli bilgilendirmeyi yapar ardından EEG çekim işlemine başlanır. Böylece hem hastanızı yormuyorsunuz hemde zamandan kazanmış oluyorsunuz.En son teknolojiye sahip, Dijital Video EEG cihazlarıyla kaliteli ve güvenilir çekimler yapılmaktadır.

Evde çekilen EEG ile Hastanelerde çekilen EEG arasında kalite ve yapılan işlemler arasında hiçbir fark yoktur. Farklı ortamlarda uyumakta zorlanan, gündüz uyuyamayanlar için hasta evinde daha sağlıklı çekimler yapılmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerinde ; Anadolu Yakası ve Avrupa yakası fark gözetmeksizin EVDE EEG çekim Hizmetimiz vardır.

Evde EEG çekimi ne kadar güvenilir ? & Doktorum bu çekimi kabul eder mi ?

Evde çekilen EEG’nin güvenirliği ve kalitesi açısından hastanede çekilen EEG’ den hiçbir farkı yoktur hatta hastanın rahat olması ile orantılı olarak daha sağlıklı veriler elde edilebilir.

Bu çekimler Branşlarında deneyimli Çocuk Nörolojisi ve Yetişkin Nörolojisi Hekimlerimiz tarafında rapor edilmektedir. Rapor ile birlikte tüm çekimin CD’si ve ayrıntılı traseleri verilmektedir.

Gece uykusuz kalmak istemeyen veya farklı ortamlarda uyumakta zorlanan hastalar için; Hasta evinde gündüz veya gece EEG çekimi yapılabilmektedir.

EEG çekimlerimizin güvenirliğine ve kalitesine %100 GARANTİ VERİYORUZ.

Böyle bir ihtimal olmaz ama doktorunuz EEG Çekimini beğenmez veya yeterli bulmaz ise tahsil edilen ücreti iade etme garantisi veriyoruz. EEG ücretini, doktorunuz çekimi gördükten sonra da ödeyebilirsiniz.

Evde EEG Hizmetlerimiz:

  • Rutin (Uyanık ) EEG
  • Uyku EEG
  • Uyku –Uyanıklık EEG
  • 1-3 Saat Video EEG
  • Tüm Gece Video EEG Monitorizasyonu

Hasta Evinde veya Hastanede 7/24 EEG Çekimleri Yapılmaktadır.

EEG çekimi için bizi arayın:
0551 951 51 48

Bizi Arayın